A61/611
SEKRETÁŘ
Itálie, Benátky
19. / 20. stol.
Komoda se třemi zásuvkami a výklopnou deskou, nese dvoudveřovou prosklenou nástavbu s výrazně převýšenou korunou zdobenou volutami. Konstrukce z měkkého dřeva, celoplošně zdobena malbou s motivy květin na modrošedém podkladu a zlacením. 245x116,5x51 cm.