A61/618
DVOJICE KŘESEL
Itálie
pol. 19. stol.
Dvojice křesel z bukového dřeva, zdobená řezbou a zlacením s motivy květů, listovcem, akanty a rokaji ve stylu Ludvíka XVI., 110,5x64x53,5 cm.
Původní patina, nově čalouněno.