A61/622
KONFERENČNÍ STŮL
Pol. 20. stol.
Designový návrh stolu na nohách ve formě lodních žeber spojených spodním soklem a převýšenou přezkou, s horní deskou s konvexně prohnutými hranami delších stran. Povrch - černé leštěné dřevo a bílý leštěný pergamen. 77x286x114 cm.