Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Soubor šperků

A61/702

SOUBOR ŠPERKŮ

Československo, Rakousko, 20.-30. léta 20. stol.
Zlaté náušnice osazené broušeným bílým kamenem a drobným diamantem, zapínání: dámský patent, d. 2,1 cm, puncovní značka Z-45. Spolu: kapkovitý přívěs z bílého a žlutého kovu v artdecovém tvarosloví, osazený 14 bílými kameny, d. 4 cm, rakouská puncovní značka pro kombinaci zlata a stříbra z období 1922-1925 (mrož), mistrovská značka "AxS", ryzostní číslo. Au ryzost 585/1000. Celková (hrubá) hmotnost 5,55 g. Stav A-B.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.