A61/702
SOUBOR ŠPERKŮ
Československo, Rakousko, 20.-30. léta 20. stol.
Zlaté náušnice osazené broušeným bílým kamenem a drobným diamantem, zapínání: dámský patent, d. 2,1 cm, puncovní značka Z-45. Spolu: kapkovitý přívěs z bílého a žlutého kovu v artdecovém tvarosloví, osazený 14 bílými kameny, d. 4 cm, rakouská puncovní značka pro kombinaci zlata a stříbra z období 1922-1925 (mrož), mistrovská značka "AxS", ryzostní číslo.
Au ryzost
585/1000.
Celková (hrubá) hmotnost 5,55 g.
Stav A-B.