Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Zlatý prsten s diamanty

A61/703

ZLATÝ PRSTEN S DIAMANTY

Dámský prsten z bílého zlata, osazený v koruně třemi diamanty o celkové vypočtené hmotnosti ca 0,18 ct, značeno ryzostním číslem. Osvědčení puncovního úřadu. Au ryzost 500/1000. Celková (hrubá) hmotnost 5,68 g. Velikost prstenu: 58. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.