Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Zlatý prsten s diamantem

A61/704

ZLATÝ PRSTEN S DIAMANTEM

Dámský prsten z bílého a žlutého zlata, osazený v koruně solitérním diamantem o hmotnosti ca 0,18 ct, značeno ryzostním číslem a "19 Si". Osvědčení puncovního úřadu. Au ryzost 585/1000. Celková (hrubá) hmotnost 4,52 g. Velikost prstenu: 55. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.