A61/704
ZLATÝ PRSTEN S DIAMANTEM
Dámský prsten z bílého a žlutého zlata, osazený v koruně solitérním diamantem o hmotnosti ca 0,18 ct, značeno ryzostním číslem a "19 Si". Osvědčení puncovního úřadu. Au ryzost 585/1000. Celková (hrubá) hmotnost 4,52 g. Velikost prstenu: 55. Stav A.