A61/705
ZLATÝ PRSTEN S DIAMANTY
Dámský prsten ze žlutého zlata, osazený v koruně jedním větším (ca 0,14 ct) a po stranách celkem 15 drobnými diamanty (celková vypočtená hmotnost ca 0,3 ct), značeno ryzostním číslem. Osvědčení puncovního úřadu. Au ryzost 750/1000. Celková (hrubá) hmotnost 3,14 g. Velikost prstenu: 51. Stav A.