Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Zlatý prsten s diamanty

A61/706

ZLATÝ PRSTEN S DIAMANTY

Dámský prsten ze žlutého zlata, osazený třemi diamanty a celkové vypočtené hmotnosti ca 0,2 ct, značeno ryzostním číslem, dále "103" a "025". Osvědčení puncovního úřadu. V etuji. Au ryzost 585/1000. Celková (hrubá) hmotnost 5,75 g. Velikost prstenu: 54. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.