Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Zlatý prsten s diamanty

A61/709

ZLATÝ PRSTEN S DIAMANTY

Dámský prsten ze žlutého zlata, osazený třemi řadami kamenů: 9 rubíny, 9 safíry a 15 drobnými diamanty, značeno: "9K". Osvědčení puncovního úřadu. Au ryzost 375/1000. Celková (hrubá) hmotnost 3,90 g. Velikost prstenu: 53. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.