A61/709
ZLATÝ PRSTEN S DIAMANTY
Dámský prsten ze žlutého zlata, osazený třemi řadami kamenů: 9 rubíny, 9 safíry a 15 drobnými diamanty, značeno: "9K". Osvědčení puncovního úřadu. Au ryzost 375/1000. Celková (hrubá) hmotnost 3,90 g. Velikost prstenu: 53. Stav A.