Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Prsten se zeleným kamenem

A61/710

PRSTEN SE ZELENÝM KAMENEM

Dámský prsten ze žlutého zlata, v koruně osazený světle zeleným kamenem (patrně olivín) o rozměrech 10x8 mm a okolo osmi drobnými bílými kameny (některé diamanty), značeno ryzostním číslem. Osvědčení puncovního úřadu. Au ryzost 585/1000. Celková (hrubá) hmotnost 4,03 g. Velikost prstenu: 59. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.