A61/710
PRSTEN SE ZELENÝM KAMENEM
Dámský prsten ze žlutého zlata, v koruně osazený světle zeleným kamenem (patrně olivín) o rozměrech 10x8 mm a okolo osmi drobnými bílými kameny (některé diamanty), značeno ryzostním číslem. Osvědčení puncovního úřadu. Au ryzost 585/1000. Celková (hrubá) hmotnost 4,03 g. Velikost prstenu: 59. Stav A.