A61/713
TROJICE ZLATÝCH PRSTENŮ
Tři dámské prsteny ze žlutého zlata, osazené v koruně solitérním smaragdem / světle modrým / zeleným kamenem; neznačeno (Au 535/1000) / čsl. punc. zn. pro menší zboží Z-45 / čsl. punc. zn. pro staré zboží Z-56. Osvědčení puncovního úřadu. Au ryzost 585/1000. Celková (hrubá) hmotnost 13,25 g Velikost prstenu: 56, 59 a 56. Stav A.