A61/714
DVOJICE SNUBNÍCH PRSTENŮ
Československo, 2. pol. 20. stol.
Párové snubní prsteny ze žlutého zlata, puncovní značka Z-36, ryzostní číslo a "Z1".
Au ryzost
585/1000.
Celková hmotnost 4,41 g
Velikost prstenu: 59.