Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dvojice snubních prstenů

A61/714

DVOJICE SNUBNÍCH PRSTENŮ

Československo, 2. pol. 20. stol.
Párové snubní prsteny ze žlutého zlata, puncovní značka Z-36, ryzostní číslo a "Z1". Au ryzost 585/1000. Celková hmotnost 4,41 g Velikost prstenu: 59. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.