Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Trojice zlatých prstenů

A61/716

TROJICE ZLATÝCH PRSTENŮ

Československo, Švédsko, 20. stol.
Prsten ze žlutého zlata ve filigránové koruně osazený korálovým kabošonem, puncovní značka Z-36, ryzostní číslo a "SAF". - Drobný zlatý prsten osazený v koruně trojicí broušených granátů, švédské výrobní značky: Malmö 1951, Au 750/1000. - Prsten ze žlutého zlata, v koruně osazený pravidelnou bílou perlou, neznačeno. Osvědčení puncovního úřadu (2x). Au ryzost 585/1000. Celková (hrubá) hmotnost 9,24 g Velikost prstenu: 57, 54, perlový deformován. Stav A-B.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.