A61/716
TROJICE ZLATÝCH PRSTENŮ
Československo, Švédsko, 20. stol.
Prsten ze žlutého zlata ve filigránové koruně osazený korálovým kabošonem, puncovní značka Z-36, ryzostní číslo a "SAF". - Drobný zlatý prsten osazený v koruně trojicí broušených granátů, švédské výrobní značky: Malmö 1951, Au 750/1000. - Prsten ze žlutého zlata, v koruně osazený pravidelnou bílou perlou, neznačeno. Osvědčení puncovního úřadu (2x).
Au ryzost
585/1000.
Celková (hrubá) hmotnost 9,24 g
Velikost prstenu: 57, 54, perlový deformován.
Stav A-B.