A61/717
SOUPRAVA ŠPERKŮ S KORÁLY
Souprava náramku, prstenu a náušnic s korály, náramek čtyřřadý s dekorativním zásuvným uzávěrem z pozlaceného kovu osazeným drobnou kamejí, prsten a náušnice ze žlutého zlata, osazené jednotlivou korálovou čočkou, zapínání: dámský patent, značeno ryzostními čísly. Osvědčení puncovního úřadu. Au ryzost 585/1000. Celková (hrubá) hmotnost prstenu a náušnic 7,26 g, d. náramku 19,5 cm Velikost prstenu: 54. Stav B.