A61/718
ZLATÝ PRSTEN S PERLAMI
Itálie, Alessandria, posl. třetina 20. stol.
Dámský prsten z bílého zlata, osazený v koruně dvojicí bílých pravidelných perel, italské výrobní značky, puncovní značka Z-34, ryzostní číslo. V etuji.
Au ryzost
585/1000.
Celková (hrubá) hmotnost 3,41 g.
Velikost prstenu: 52.