Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Zlatý prsten s perlami

A61/718

ZLATÝ PRSTEN S PERLAMI

Itálie, Alessandria, posl. třetina 20. stol.
Dámský prsten z bílého zlata, osazený v koruně dvojicí bílých pravidelných perel, italské výrobní značky, puncovní značka Z-34, ryzostní číslo. V etuji. Au ryzost 585/1000. Celková (hrubá) hmotnost 3,41 g. Velikost prstenu: 52. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.