Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Náušnice s perlami

A61/719

NÁUŠNICE S PERLAMI

Maďarsko, 20. stol.
Dámské visací náušnice z bílého zlata osazené pravidelnou bílou perlou a 20 drobnými diamanty v pavé, maďarské puncovní značky, zapínání: dámský patent. Au ryzost 585/1000. Celková (hrubá) hmotnost 4,74 g, d. 2,9 cm. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.