A61/719
NÁUŠNICE S PERLAMI
Maďarsko, 20. stol.
Dámské visací náušnice z bílého zlata osazené pravidelnou bílou perlou a 20 drobnými diamanty v pavé, maďarské puncovní značky, zapínání: dámský patent.
Au ryzost
585/1000.
Celková (hrubá) hmotnost 4,74 g, d. 2,9 cm.