Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Soubor stříbrných šperků

A61/724

SOUBOR STŘÍBRNÝCH ŠPERKŮ

20. stol.
Prsten a přívěs s markazity, čsl. puncovní značky pro cizí zboží, S-43, ryzostní čísla, d. 4 cm. Spolu: Stříbrné náušnice osazené vždy 5 bílými kameny, typ puzeta, punc. zn. S-43, ryzostní číslo, d. 1,3 cm. Ag 925/1000 Ag ryzost 835/1000. Celková (hrubá) hmotnost 10,21 g. Velikost prstenu: 54. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.