Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Trojice stříbrných prstenů

A61/726

TROJICE STŘÍBRNÝCH PRSTENŮ

Tři stříbrné dámské prsteny osazené barevnými kameny ve tvaru muglí, puncovní značky S-43 a S-67, dále značeno ryzostními čísly, v 1 příp. také "MEXICO". Ag 900/1000 a 925/1000. Ag ryzost 835/1000. Celková (hrubá) hmotnost 16,35 g. Velikost prstenu: 53, 54 a 55. Stav A-B.