Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Soubor šperků

A61/727

SOUBOR ŠPERKŮ

Stříbrný přívěs oválného tvaru s vsazenou destičkou z pryskyřice se zátavy, d. 3,8 cm, protektorátní puncovní značka S-53, mistrovská značka "OM", ryzostní číslo. Stříbrná brož s 10 drobnými bílými kameny, čsl. puncovní značka S-61 pro menší zboží, ryzostní číslo, d. 2,8 cm. Brož oválného tvaru z bílého kovu, osazená vedutou řezanou v mušlovině, zapínání s pojistkou, značeno ryzostním číslem, d. 3,3 cm. Oválný přívěs z bílého kovu s vsazenou muglí, polská puncovní značka pro stříbro, d. 3,1 cm. Masivní prsten s jantarovou muglí, polská puncovní značka pro stříbro, roztažitelný. Ag 800/1000 Ag ryzost 925/1000. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.