Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Soubor šperků s kamejemi

A61/728

SOUBOR ŠPERKŮ S KAMEJEMI

Náušnice z bílého kovu s drobnou kamejí řezanou z mušloviny, zapínání: dámský patent, d. 1,8 cm, na nepůvodních háčcích puncovní značka S-67. Brož - přívěs z bílého kovu ve stejném stylu, uzávěr s pojistkou, značeno ryzostním číslem, d. 2,5 cm. Trojice prstenů v obdobném stylu ze stříbra / bílého kovu, puncovní značka S-67 (1 ks), ryzostní čísla (2 ks), 1 ks neznačen. Ag 800/1000 Ag ryzost 900/1000. Celková (hrubá) hmotnost 21,41 g. Velikost prstenu: 50, 54 a 60. Stav A-C.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.