Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Brož - řezba v mušli

A61/729

BROŽ - ŘEZBA V MUŠLI

Itálie, 2. pol. 19. stol.
Oválná řezba v mušli s výjevem ženy stojící u studny, zasazená v prolamované a gravírované zlaté montáži. Francouzský importní punc. Osvědčení puncovního úřadu. Au ryzost 585/1000. Celková (hrubá) hmotnost 13,14 g, 4,9x5,9 cm. Stav A/B.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.