A61/729
BROŽ - ŘEZBA V MUŠLI
Itálie, 2. pol. 19. stol.
Oválná řezba v mušli s výjevem ženy stojící u studny, zasazená v prolamované a gravírované zlaté montáži. Francouzský importní punc. Osvědčení puncovního úřadu.
Au ryzost
585/1000.
Celková (hrubá) hmotnost 13,14 g, 4,9x5,9 cm.
Stav A/B.