Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Čtveřice zlatých řetízků

A61/732

ČTVEŘICE ZLATÝCH ŘETÍZKŮ

Dva řetízky z oranžového a žlutého zlata a dvojice zlatých náramků v podobě řetízku s přívěsky, resp. kulovitým přívěskem a drobnými perličkami, kroužkové zapínání, značeno ryzostním číslem. 3 x osvědčení puncovního úřadu. a 750/1000 (náramek s přívěskem) Au ryzost 585/1000. Celková (hrubá) hmotnost 16,60 g, d. 44,5 cm, 18 cm, 52 cm a 17,5 cm. Stav A-B.