Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Zlatý náramek

A61/735

ZLATÝ NÁRAMEK

20. stol.
Masivní plochý řetěz z oranžového zlata s kroužkovým zapínáním, čsl. puncovní značka pro cizí zboží Z-56, ryzostní číslo. Zapínání oddělené. Au ryzost 585/1000. Celková hmotnost 17,36 g, d. 20 cm. Stav B.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.