Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Zlatý náramek

A61/736

ZLATÝ NÁRAMEK

20. stol.
Masivní článkovaný náramek ze žlutého a oranžového zlata v artdecovém tvarosloví, zásuvné zapínání, zn. "18 K". Osvědčení puncovního úřadu. Au ryzost 750/1000. Celková (hrubá) hmotnost 64,05 g, d. 18 cm Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.