A61/736
ZLATÝ NÁRAMEK
20. stol.
Masivní článkovaný náramek ze žlutého a oranžového zlata v artdecovém tvarosloví, zásuvné zapínání, zn. "18 K". Osvědčení puncovního úřadu.
Au ryzost
750/1000.
Celková (hrubá) hmotnost 64,05 g, d. 18 cm