Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Zlatý náramek

A61/737

ZLATÝ NÁRAMEK

20. stol.
Článkovaný náramek z nízkoryzostního zlata v artdecovém tvarosloví, zásuvné zapínání s pojistkou, zn. "G.P." a ryzostní číslo. Osvědčení puncovního úřadu. Au ryzost 333/1000. Celková (hrubá) hmotnost 17,95 g, d. 19,5 cm Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.