A61/737
ZLATÝ NÁRAMEK
20. stol.
Článkovaný náramek z nízkoryzostního zlata v artdecovém tvarosloví, zásuvné zapínání s pojistkou, zn. "G.P." a ryzostní číslo. Osvědčení puncovního úřadu.
Au ryzost
333/1000.
Celková (hrubá) hmotnost 17,95 g, d. 19,5 cm