A61/738
ZLATÝ NÁRAMEK
Dámský náramek z kruhových článků ze žlutého zlata v artdecovém tvarosloví, zásuvné zapínání s pojistkou, neznačeno. Osvědčení puncovního úřadu.
Au ryzost
660/1000.
Celková (hrubá) hmotnost 24,05 g, d. 18,5 cm