Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Zlatý náramek

A61/738

ZLATÝ NÁRAMEK

Dámský náramek z kruhových článků ze žlutého zlata v artdecovém tvarosloví, zásuvné zapínání s pojistkou, neznačeno. Osvědčení puncovního úřadu. Au ryzost 660/1000. Celková (hrubá) hmotnost 24,05 g, d. 18,5 cm Stav B.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.