Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Sada šperků s granáty

A61/741

SADA ŠPERKŮ S GRANÁTY

Československo, patrně Jablonec nad Nisou, Jablonecká bižuterie
Stříbrný náramek osazený v každém z 19 článků trojicí drobných pyropů, puncovní značka S-67, výrobní značka "JB". - Prsten a spona do vlasů z obecného kovu, osazeno broušenými českými granáty různých velikostí, neznačeno. Ag ryzost 900/1000. Celková (hrubá) hmotnost náramku 10,64 g, d. 19 cm, d. spony 4 cm Velikost prstenu: 55 Stav A-B.