Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dva páry náušnic

A61/743

DVA PÁRY NÁUŠNIC

Československo, 2. pol. 20. stol.
Dámské náušnice ze zlaceného stříbra osazené drobnými českými granáty do pavé šestibokého tvaru, puncovní značka S-67, zapínání: dámský patent. - Dětské náušnice z obecného kovu osazené drobnými tyrkysy do pavé, zapínání: dětská brizura. Ag ryzost 900/1000. Celková hmotnost dámských náušnic 11,27 g, Ø 1,9 cm, Ø dětských 1,2 cm. Stav B.