A61/745
ZLATÉ NÁUŠNICE
19. / 20. stol.
Závěsné dámské náušnice ze žlutého zlata, typ africký háček, kapkovitý tvar s reliéfním florálním dekorem, v dobové etuji. Osvědčení puncovního úřadu.
a 375/1000 (ouška)
Au ryzost
500/1000.
Celková (hrubá) hmotnost 3,25 g, d. 3,7 cm
Stav restaurováno.