A61/746
ZLATÉ NÁUŠNICE
Dámské závěsné náušnice ze žlutého zlata, osazené světle modrými broušenými kameny, zapínání: dámský patent, neznačeno. Osvědčení puncovního úřadu. Au ryzost 585/1000. Celková (hrubá) hmotnost 4,35 g, d. 2 cm. Stav A.