A61/748
DVOJICE BROŽÍ
Zlatá brož v artdecovém tvarosloví, osazená centrálním diamantem o hmotnosti ca 0,15 ct a čtyřmi routami po stranách, zapínání s pojistkou, značeno ryzostním číslem. - Zlatá brož s růžovým kamenem a diamantovou routou, R-U puncovní značka pro cizí zboží Z-29, ryzostní číslo. Osvědčení puncovního úřadu. Au ryzost 585/1000. Celková (hrubá) hmotnost 8,96 g, d. 5,3 cm a 6,5 cm Stav A-B.