A61/749
SOUBOR ŠPERKŮ
Stříbrná brož zdobená černým emailem, s pojistným uzávěrem, d. 5 cm, puncovní značka S-67, ryzostní číslo. Stříbrná brož osazená opálem a dokola broušenými bílými kameny, d. 3,5 cm, R-U puncovní značka S-33 (Praha), mistrovská značka "OB". Jehlice do kravaty z bílého kovu, ozdobná hlavice ve tvaru kohouta je osazena drobnými bílými a 1 růžovým kamínkem, d. 6,9 cm, puncovní značka - patrně Francie. Jehla s dekorativním tordováním a hlavicí osazenou 3 růžovými kameny a 6 drobnými perličkami, d. 6,3 cm, značeno ryzostním číslem. Ag 800/1000 Ag ryzost 900/1000. Celková (hrubá) hmotnost 8,53 g. Stav A-B.