Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stříbrná filigránová souprava

A61/754

STŘÍBRNÁ FILIGRÁNOVÁ SOUPRAVA

Souprava masivního článkovaného náramku v orientálním tvarosloví, prstenu a přívěsu ze stříbrného filigránu, osazeno černými kameny tvaru mugle (patrně černý opál), čsl. puncovní značka pro cizí zboží S-43, dále značeno "SILVER" a ryzostním číslem, náramek se zásuvným zapínáním, prsten roztažitelný. Ag ryzost 800/1000. Celková (hrubá) hmotnost 56,48 g, d. náramku 17 cm, přívěsu 3 cm. Stav A-B.