Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Trojice náramků

A61/755

TROJICE NÁRAMKŮ

Dvojice stříbrných článkovaných náramků z jemného filigránu, druhý kus zlacený, osazených vždy čtyřmi oválnými "kameny" - řezbami v červeném korálu / "jantarovými" muglemi, zásuvná zapínání s pojistným řetízkem, čsl. puncovní značky pro cizí zboží S-43, ryzostní čísla. Spolu: stříbrný náramek jednodílný, s ozdobným žebrováním a gravírovaným dekorem, značeno "JB", čsl. puncovní značka S-48, ryzostní číslo. Ag 800/1000 Ag ryzost 900/1000. D. 18 cm, celková (hrubá) hmotnost 110,82 g, 3. náramek 40,30 g, Ø (vnitřní) 6,3 cm. Stav A.