Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Stříbrná brož

A61/758

↑ Zpět na položky «

STŘÍBRNÁ BROŽ

Československo, 30. léta 20. stol.
Stříbrná brož obdélného tvaru s prolamovaným reliéfním motivem větviček jmelí, 2. čsl. puncovní značka S-48, ryzostní číslo, mistrovská značka "JS". Ag ryzost 800/1000. Celková (hrubá) hmotnost 13,45 g, 6x5 cm. Stav A.

↑ Zpět na položky «