A61/810
DÍVČÍ BUSTA "MÁK"
Francie
okolo 1900
Komorní plastika v secesním tvarosloví představuje poprsí dívky s květem ve vlasech, na vyšším projmutém podstavci s reliéfním dekorem vlčích máků, cín barevně patinovaný, v. 16,5 cm, na nízkém kamenném soklu, značeno "PAVOT", zezadu signováno "Dombrovsky".