A61/826
KAPESNÍ HODINKY
18. / 19. stol.
Jednoplášťové pánské kapesní hodinky klíčové, bílý smaltovaný ciferník je dělen černými římskými číslicemi pro hodiny a prolomen jedním otvorem pro natahování stroje, Ø 5 cm, plášť z bílého a obroučky ze žlutého (zlaceného) kovu, ražený a gravírovaný dekor, včetně klíčku, neznačeno.
Stav C.
Jdoucí.