Hlavní stránka > Aukce > 61. aukce militárií, aukce starožitností a uměleckých předmětů > Kapesní hodinky Tissot

A61/828

KAPESNÍ HODINKY TISSOT

Švýcarsko, Le Locle 20. stol.
Pánské kapesní hodinky z pozlaceného obecného kovu, Ø 4,8 cm, ciferník žluté barvy je značen výrobcem, dělen zlacenými arabskými číslicemi pro hodiny, samostatná vteřinovka, na vnitřním plášti značeno: "JBB MÉTAL PLAQUÉ OR GARANTITO ANS G" a sériové č. "516339", na strojku zn. "15 JEWELS 2 ADJTS. TISSOT LOCLE SWISS 414539". Stav B. Jdoucí.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.